Sembol Hayat

Bakım Hizmeti

Profesyonel 7/24 Bakım Hizmeti Kurum Politikamızın Bel Kemiği Olarak Hiç Aksamadan Devam Etmektedir.

Sembol Hayat

Bakım Hizmeti

Yaşlının hastanın gereksinimlerini bilip bu gereksinimlere göre. Bakım planı hazırlayıp yaşlının hastanın sosyal ve fiziksel aktivitelerini destekleyen personeli hasta yaşlı bakım elemanı denir.

Hasta yaşlı bakım elemanı hastanın yaşlının el yüz temizliği saç bakımı sakal kesimi el ve ayak tırnak kesimi bakımı banyosunu Eğer yatalak ise hasta yaşlı yatak banyosunu, yemeğinin servis edilmesi, kendi başına Yemek yemeyecek durumda ise beslenmesinin desteklenmesi, odasının düzenli ve temiz tutulması, çarşaf ve nevresim lerinin değişimi, tuvalet ihtiyacını gider emecek durumda ise bez değişimi, yatak yarası oluşumunu önlemek amaçlı pozisyon verilmesi, vücutta oluşabilecek kuruluğu önlemek için losyon larla cilt bakımını yapmak, hastane ve benzeri yerlere gönderilen hastaya yaşlıya refakat etmek ile görevlidir

Bizler Sembol hayat yaşlı bakım merkezi olarak sadece hastanın / yaşlının günlük bakımının dışında konuklarımıza moral motivasyon desteğimizle, sabırlı, güler yüzlü, tecrübeli ve diplomalı yaşları ve işini seven hasta yaşlı bakım personelimizle alışılagelmiş huzurevi Bakım Merkezi standartlarının üstünde, kaliteli bir yaşam sunmak için hizmetinizdeyiz.

7/24 Aktif Bakım

Gün boyu aktif olarak bakıcılarımız misafirlerimizi kontrol etmektedir. Misafirlerimizle detaylı olarak ilgilenmektedirler.

Alt Bakım

Bakıcılarımız gün boyu 5 veya ihtiyaç durumunda 6 kez alt bakım hizmeti vermektedir.

Motive Etme

Misafirlerimizle vakit gecirerek onlarla sohbet, kitap okuma vb. etkinlikleri sürdürmektedirler.

Sembol Hayat

KALİTELİ VE KONFORLU BİR ORTAMDA MUTLU BİR HAYAT YAŞAMANIZ İÇİN...

Profesyonel Hizmet!