Sembol Hayat

Doktor Hizmeti

Profesyonel 7/24 Bakım Hizmeti Kurum Politikamızın Bel Kemiği Olarak Hiç Aksamadan Devam Etmektedir.

Sembol Hayat

Doktor Hizmeti

Doktor hizmeti kurumuz da en önemli ve olmasa olmazıdır. Kurum hekimiz pratisyen hekim ve acil hekimi olarak çalışmalarına devam etmekte olup kurumuza haftalık üç veya daha fazla uğrayarak yaşlılarımızı yapılması gereken tedavileri takip ve uygulama konusunda hemşirelerimizi bilgilendirmektedir. Hemşirelerimiz doktorumuzla 7/24 iletişim halinde olduğunu bilmeniz gerekir. Kurum hekimi yaşlılarımızı teker teker ilgilenip düzenli olarak kontrollerini sağladıktan sonra hemşirelerimiz verilen görevleri yerine getirip takiplerini düzenli olarak yapmaktadırlar. Sembol hayat yaşlı bakım ve huzurevi olarak sağlık konusunda ileri derecede tedbirli ve özenli bir şekilde görevlerini sürdürmektedir.

                Sembol hayat huzurevi, kurum hekimi uzman olan doktor arkadaşları ve çevresiyle yaşlının genel kontrol ve yapılması gereken tetkikler için anlaşmalı olduğumuz özel hastane ve gerekirse devlet hastaneleriyle hızlıca işlemlerini yerine getirme konusunda yardımcı olmaktan geri kalmamaktadır. Bu sayede hem yaşlı olan misafirlerimizin daha hızlı sağlık alabilmeleri sağlanmaktadır. Alınan sağlık hizmetinin neticesinde uygulanacak ilaçların ayarlanması ve düzenli olarak verilirken hemşire hizmetlerimizden yardım alınması ve kontrollerinin yapılmasını bizzat kurum hekimimiz tarafından incelenip ve takibinin yapıldığını bilmelisiniz.

                Sembol hayat yaşlı bakımevi hizmetlerini siz değerli misafirlerine sunarken hiçbir koşuldan kaçınmak sızın devam ettirmektedir. Doktor hizmetimiz firmamızın bel kemiği olup kurulduğundan bu yana devam etmektedir. Siz de kurumuzdan hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçip detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uzm. Dr. Desteği

Kurum Hekimizin Muayenesi ve Sonrasında Doktorumuz Uzm. Dr. Tarafından Kontrol Sevkini Sağlamakta.

Haftada 4 Vizit

Haftalık Olarak Yaşlılarımıza Kurum Hekimimiz Tarafından Kontrollerinin ve Tedavilerinin Yapılması Sağlanıyor

Tedavi Takip

Tedavilerin Takip ve İlaçların Düzenli Olarak Verilip Verilmediğini Kurum Hekimiz Düzenli Olarak Takip Edip Hemşire Hizmetiyle Sürekli İletişim Halindedir.

Sembol Hayat

KALİTELİ VE KONFORLU BİR ORTAMDA MUTLU BİR HAYAT YAŞAMANIZ İÇİN...

Profesyonel Hizmet!