Sembol Hayat

Hemşirelik Hizmeti

Profesyonel 7/24 Bakım Hizmeti Kurum Politikamızın Bel Kemiği Olarak Hiç Aksamadan Devam Etmektedir.

Sembol Hayat

Hemşirelik Hizmeti

     Kurumumuz da bulunan hemşirelerimiz geriatri alanında eğitim görmüş uzman kişilerdir. 7/24 hizmet halinde çalışmaktadır. İlk yardım ve acil müdahalede bilgi sahibi olan hemşire bulundurmaktayız.

     Kurum da bulunan hemşire hastanın bütün bakımından sorumlu kişilerdir. Ekip çalışmasını bilen duyarlı personelle yapılması gereken işlemleri sırası ile yerine getirmektedir. Konuklarımızın sağlıklarını takip edip Doktorla iletişim kurarak yapılması gereken sağlı ki müdahaleyi gerçekleştirip konuklarımıza sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamaktadır. Vital takibi, Pansuman, IV veya IM enjeksiyon, serum, NG veya Foley sonda takma işlemi gerektiği durumlarda gerçekleştirilir. Konuklarımızın ilaçları hemşire tarafından hazırlanıp hemşire tarafından verilir. Haftalık ilaçlar Doktor tarafından gözlemlenip etki tepki sonucu ilaçlar gözden geçirilip gerekli düzenlemeler yapılır. Peg ve NG beslenmeleri hemşire tarafından gerçekleştirilir. Bası yarası durumuna göre pozisyon takibi hemşire gözlemi tarafından gerçekleştirilir.

       Kapsamlı bir bakım için Sembol Hayat Yaşlı Bakımevi siz sevdikleriniz beklentilerini karşılamaktadır. Daha detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterlidir.

        Sadece içerde değil aynı zamanda sosyal olarak dışarıda anlaşmalı olduğumuz kafelerde ve belediyenin bize sağladığı sergi tiyatro gibi sosyal alanlarda da firmamız yaşlılarımız için ellerinden geldiğince katılım sağlamaktadır. Bu sayede yaşlılarımız hayattan ümidini kesmeden ve giderek bir sorumluluk projesinde yer alarak kendilerini mutlu hissediyorlar. Bunun neticesinde yaşama bağlanma istekleri giderek artması yaşama kalitesini giderek artmış oluyor.

     Sembol Hayat Yaşlı bakım ve huzurevi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve sosyal etkinliklerimize destek olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sosyal etkinliklerimize yaşlılarımız için destek vermek isteyen kurum veya kişiler şimdiden çok teşekkür ederiz.

7/24 Hemşirelik Hizmeti

Kurumuzda Sürekli olarak Profesyonel Hizmet Mevcuttur.

İlaç Takibi

Hemşirelerimiz Yaşlılarımızın İlaçlarını Takibi ve Düzenli Olarak Verilmesinden Mesüldür.

Vital Kontroller

Hemşireleriniz Düzenli Olarak Vital Kontrolleri Yaparak Takip İçin Yazılı Olarak Takip Etmektedir.

Sembol Hayat

KALİTELİ VE KONFORLU BİR ORTAMDA MUTLU BİR HAYAT YAŞAMANIZ İÇİN...

Profesyonel Hizmet!