Huzur evi

DOĞAYLA İÇ İÇE BİR YAŞAM!

Kurumumuz da 7/24 Profesyonel Hizmet Verilmektedir.  Doktor, Hemşire ve Hasta Bakım Hizmeti Olman Üzere Misafirlerimize Yardımcı Olmaktadırlar.

Huzurevimiz 24 saat kamera ile güvenlik amaçlı izlenmektedir. İzlemeleri 1 hafta süreyle kaydetmektedir. Geriye dönük izleme yapılabilmektedir.

Bütün odalarımızda ve ortak kullanım alanlarında LCD TV ve Uydu Alıcısı bulunmakta olup konuklarımız diledikleri yerde TV izleme imkanına sahiptir.

 

Ayrıca internet üzerinden konuklarımızın yakınları kendilerine verilen şifre ile yakınının odasını ve ortak kulanım alanlarını izleyebilme imkanına da sahiptirler.

 

Sembol Hayat

HİZMETLERİMİZ

Kurumumuz da 7/24 Profesyonel Hizmet Verilmektedir.  Doktor, Hemşire ve Hasta Bakım Hizmeti Olman Üzere Misafirlerimize Yardımcı Olmaktadırlar.

huzur evi
Sembol Hayat

Huzur Evi

Yaşamak ve paylaşmak için doğayla iç içe bir mutluluk yuvası…

                 Huzurevi; Belli bir yaşın üzerinde hayatını tek başına idame ettirmekte zorlanan yaşlıların 24 saat ve yaşam boyu bakımlarının yapıldığı, sosyal bir yaşam sunan ve çoğu zaman ücretli bakım merkezidir. İstanbul’un bir çok bölgesinde hem devletin hem de özel olarak faaliyette olan huzur evleri mevcuttur. Bu huzur evlerinin konuma veya sundukları hizmet oranında fiyat ve hizmet farklılıkları mevcuttur. Kısaca tanım olarak bu şekilde geçmektedir. Tabi ki de bu sadece insanların huzur evine verdikleri kağıt üzerindeki tanımdan ileri gelemez. Yaşlı bakım evi biz sembol hayat huzur evi hizmetleri olarak sizlere yaşamınızın ikinci baharında  bir aile içtenliği ve profesyonel yaşam çözümleri sunmaktayız. Aydos ormanın doğanın içinde yer alan huzur evimizde ağırlamaktayız.

            Huzur evimiz konum itibari ile insanların şehir hengamesinden sıkılıp belli bir yaşları olduğu için daha sakin ve yeşilliklerin içerisinde hayatlarını devam ettirme imkanı sunmaktayız. Huzur evimiz güzel ve işten yaşam alanları ile sizler için ayarlanmıştır. Huzur evimiz üç kattan oluşup tekli, ikili ve üçlü olmak üzere hizmet vermekteyiz. Tekli odalarımız misafirlerimiz istediği gibi dizayn etmesine izin verilmektedir. Her katta yaşlılarımızın buluşup oturup kitap okuyabileceği sosyalleşebileceği ortamlarımız mevcut olup kendilerini rahat hissetmeleri sağlanmaktadır. Kurumuz otuz beş kapasitelidir. Ekip anlayışını benimsemiş ve doktor, hemşire ve bakım hizmetleri tüm ekip itina ile ve işlerinde deneyimli ve sosyal hizmetler tarafından onaylı olarak kurumuzda çalışmayı sürdürmektedir. Özel huzur evlerinde yaşlılarımız için yaşam alanlarının devam ettirmelerini engelleyecek durumları ortadan kaldırmak için sosyal hizmetler tarafından sıklıkla denetlenmektedir. Bu yüzden Firmamızın yaşam alanları ve sunduğu hizmet devletin belirlediği kurallar çerçevesinde kaliteyi yakalamıştır.

            Çalışma hayatının aile bireyleri üzerinde yaşça büyük olan anne, baba, babaanne, dede gibi bizim için önemli olan değerli olan bireyleri evde tek başına bırakıp gitmeye ittiği ve profesyonel bir bakım desteği almaya ittiği aşikardır. Huzur evi desteği alınması gerektiğini gerçeğiyle yüz yüze bırakmaktadır. Firmamız sizi bu konuda tüm desteğini vermeye hazırdır. Sembol hayat huzur evi hizmetleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.  

SEMBOL HAYAT

GENEL HASTALIKLAR

Huzur Evi Sakinlerinin Genel Yaşlanmaya Bağlı Olarak Görülen Rahatsızlıkların Bazıları Alt Kısımda Detaylı olarak Uzmanlarımız Tarafından Açıklanmıştır..

Yaşlı Bakım Evi

Sembol Hayat

Yaşlı Bakım Evi

SEMBOL HAYAT

Yaşlı Bakım Evi

SEMBOL HAYAT

sembol hayat

KALİTELİ VE KONFORLU BİR ORTAMDA MUTLU BİR HAYAT YAŞAMANIZ İÇİN...

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişim Geçin!