Sembol Hayat

Sosyal Etkinlikler

Profesyonel 7/24 Bakım Hizmeti Kurum Politikamızın Bel Kemiği Olarak Hiç Aksamadan Devam Etmektedir.

Sembol Hayat

Sosyal Etkinlikler

Sembol Hayat Yaşlı Bakım Evi Sosyal olarak yaşlılarımızın eğlenmesi sosyalleşmesi ve güzel vakit geçirebilmeleri için birçok alanımız mevcuttur. Bu Doğanın içerisinde olduğumuz için huzur evinin etrafı tamamen yeşillik ve doğayla iç içe yaşayan evcil hayvanlarla çevrilidir. Aynı zamanda firmamıza özel olarak müzisyenler getirip eğlenceler düzenleyip ortak olan büyük bahçemizde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlanmaktadır. Sosyal olarak üniversite ve lise öğrencileri kurumumuza düzenli olarak ziyaret ederek yaşlılarımıza moral ve motivasyon aşılamaktadırlar. Kış bahçemizde sinema sistemi ile yaşlılarımız beraberce film izleyerek film eleştirileri yaparak vakitlerini geçirmektedirler.

        Sadece içerde değil aynı zamanda sosyal olarak dışarıda anlaşmalı olduğumuz kafelerde ve belediyenin bize sağladığı sergi tiyatro gibi sosyal alanlarda da firmamız yaşlılarımız için ellerinden geldiğince katılım sağlamaktadır. Bu sayede yaşlılarımız hayattan ümidini kesmeden ve giderek bir sorumluluk projesinde yer alarak kendilerini mutlu hissediyorlar. Bunun neticesinde yaşama bağlanma istekleri giderek artması yaşama kalitesini giderek artmış oluyor.

     Sembol Hayat Yaşlı bakım ve huzurevi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve sosyal etkinliklerimize destek olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sosyal etkinliklerimize yaşlılarımız için destek vermek isteyen kurum veya kişiler şimdiden çok teşekkür ederiz.

Kurum İçi Etkinlik

Kurum İçinde Düzenlenen Etkinliklerin Tamamı Sineme, Müzisyen Etkinliği vb. Düzenlemeler

Kurum Dışı Etkinlik

Anlaşmalı ve Yardımlaşmaya Acık Olan Yerlere giderek etkinliklere katılmak

Kurum ve Kişi Desteği

Kurum ve Kuruluşların Desteklediği İle Bağışları Düzenlenen Etkinlikler

Sembol Hayat

KALİTELİ VE KONFORLU BİR ORTAMDA MUTLU BİR HAYAT YAŞAMANIZ İÇİN...

Profesyonel Hizmet!